AUTODOPRAVA - Jozef Kriško

O nás

Spoločnosť založená v roku 2002, má počas svojho viac ako 18 ročného pôsobenia na medzinárodnom trhu bohaté skúsenosti v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy. Táto spoločnosť sa orientuje predovšetkým na kvalitu dopravných služieb, ktoré poskytuje svojim klientom v rámci územia celej Európskej únie, Nórska a Švajčiarska. Bezproblémovú prepravu a doručenie Vášho tovaru Vám zabezpečí tím skúsených dispečerov a vodičov.

Naša spoločnosť disponuje plachtovými a skriňovými úžitkovými vozidlami s najväčšou prípustnou hmotnosťou do 3 500 kg a ložnými kapacitami od 5 do 10 EUP. Vozový park zahŕňa vozidlá značky PEUGEOT a IVECO spolu v počte 15 ks, pričom žiadne vozidlo neprevyšuje vek 4 roky, čo je zárukou okamžitého servisu v celom území nášho pôsobenia. Celá naša flotila vozidiel je vybavená najmodernejšími mobilnými komunikačnými prostriedkami, GPS navigáciou a GPS lokalizačným systémom, vďaka čomu dokážeme ihneď lokalizovať pozíciu každého vozidla. Všetky vozidlá majú CMR poistenie do sumy 50 000 EUR a spĺňajú prísne emisné a bezpečnostné normy zavedené na území Európskej únie.

"Našou činnosťou v oblasti dopravy sa snažíme neustále zdokonaľovať prístup k zákazníkom a zabezpečiť kompletný servis vrátane kvalitnej poradenskej činnosti. Sme kedykoľvek pripravení nadväzovať nové obchodné vzťahy, založené na vzájomnej dôvere a korektnej spolupráci"

 

  • Kvalita
  • Rýchlosť
  • Skúsenosti
  • Spoľahlivosť